Vieno baro istorija. Lauko staliukai

Categories: Naujienos,Stories,Vieno baro istorija

andrew garton

Istorija tikra, nors kartais ir sunku tuo patikėti. Vienas baras nori lauke pasistatyti staliukus. Tam tikros informacijos trūksta, todėl nutarė pasiteirauti Vilniaus m. savivaldybės.

 

1. Gegužės 18 užklausė licencijų skyriaus, kas jų tvarkos apraše yra aptarnavimo blokas:

situacijos schema, lauko kavinės planas su pagrindiniais matmenimis (M1:500, M1:1000) ir lauko kavinės aptarnavimo bloko (jei projektuojamas) koordinatėmis valstybinėje koordinačių sistemoje (LKS-94), atliktas ant topografinio inžinerinio plano (išduoda Savivaldybės administracijos Miesto plėtros departamento Žemės duomenų skyrius);

Niekas neatsakė per 3 dienas.

2. Gegužės 22 užklausė Miesto plėtros departamento skyriaus to paties.

Niekas neatsakė.

3. Gegužės 24 – skambino į licencijų skyrių: liepė skambinti į miesto plėtros.
Paskambino į miesto plėtros – atsakė, kas yra aptarnavimo blokas ir kad nereikia baro atveju projektuoti koordinatėmis, bet reikia situacijos schemos ant topografinio plano. Kaip gauti nežino, skambinti į Žemės duomenų skyrių.
Skambino į Žemės duomenų skyrių, bet ten nė vienu numeriu niekas neatsako. 8 žmogus atsiliepė. Nieko apie tai nežino, reikia skambinti į Vilniaus planą.
Skambino į Vilniaus planą bendrais kontaktais – niekas neatsiliepia. Skambino projektų vadovams, nė vienas neatsiliepia. 5 moteris atsiliepė – nieko nežino apie tai, reikia skambinti bendrais kontaktais. Bendrais kontaktais niekas neatsiliepia.

Pasidarė kavos, nes nebeliko, ką daryti… Parašė laišką…

Facebook Komentarai

Related Post

Parašykite komentarą

CAPTCHA