Uncle Sam’s American Pub – kai iš Amerikos atimama svarbiausia

Categories: Barai,Naujienos

Gerai, kai jau iš pavadinimo yra viskas aišku – amerikietiško stiliaus pub’as. O Amerikoje yra ko? Teisingai – visko  🙂

Interjeras

Su interjeru viskas ok. Didelė maišalynė visokių amerikietiškų dalykų – akivaizdžiai siuntinys iš JAV buvo didelis. Bet tokia jau ta Amerika – kartą ten buvęs jautiesi lyg nebuvęs: ji didelė ir tokia skirtinga, kad sunku apibūdinti. Nors pirmas įspūdis ir geras, bet… visada gi kažkas turi užkliūti… Mes sėdėjom prie didelio „banglentės“ stalo. Jis banglentės formos, todėl jo kraštuose padarė varinį pakeltą rėmelį. Be jo maistas ir gėrimai nučiuožtų ant žemės. Vis dėl to, jis buvo per žemas ir rezultatas buvo toks, kad visi išėjome su skaudančiomis rankomis. Kai kėdės ir stalas neatitinka tarpusavio aukščio, žmogus lenkiasi ant stalo ir remiasi dideliu svoriu, o tai yra labai nepatogu. Gražiai padaryta, gera idėja, bet absoliučiai nepraktiška. Vis dėl to yra ir pliusų – kabliukai rūbams ir rankinukams aplink stalą. T.y. nereikia ieškoti kur pasikabinti ar palikti savo daiktų.

Maistas

Maisto pasirinkimas yra gana tradicinis, t.y. visi pagrindiniai patiekalai, kurių galima rasite beveik visuose pub’uose: burgeriai, šonkauliukai, salotos, užkandžiai. Meniu nedidelis, bet pasirinkti yra iš ko. Pradėkime nuo užkandžių: pirkome alyvuoges ir svogūnų žiedus tešloje, kurių kiekvienas kainuoja apie 3 €. Alyvuogių labai pagailėta, nors padažas ir pačios alyvuogės skanios, bet žiedai… Tokių prastai pagamintų nepamenu kada valgiau: perkarę, vizualiai nepatrauklūs, persisunkę aliejaus… Tiesa, pasirinkus prie svogųnų žiedų BBQ padažą gavome paprastą kečupą, o padavėja pakraipiusi galvą pasakė: na, pas mus toks jau…

Na, ir užsisakėme po burgerį. Užsakant burgerį reikia papildomai pasirinkti salotas, bulvytes ir padažą. Burgeriai nebuvo patys skaniausi ragauti, bandelės galėtų būti gardesnės, bet tikrai normaliai valgomi, neatsisakyčiau ir kitą kartą. Agurkų ir pomidorų salotos su grietine (svogūnų ten kaip ir buvo, bet nesijautė) labiau priminė Lietuvą, o padažas buvo labai gardus.

Iš ragautų patiekalų svarbu išskirti užkeptus nach’os – buvo super skanūs. Tikrai turite paragauti.

Alus

Alaus pasirinkimas tikrai ne mažas, tiek butelinio, tiek pilstomo. Tiesa, kaip ir daugelyje vietų, meniu ir realybė šiek tiek skiriasi. Užsakius alaus, kurio nebeturėjo, pasiūlė kito, o tai jau neblogai. Gal kai kuriuos gali išgąsdinti alaus kainos (apie 4 €, o didžioji dalis buteliukų yra 0,33 l), bet tikrai ne visus, nes įsibėgėjus ketvirtadienio vakarui baras buvo pilnutėlis. Ką būtų galim patobulinti, tai prekiaujant belgiškais alumis, kurių buteliukas 0,25 l, turėti atskiras mažas elegantiškas taures, bet tai atleistina, nes čia gi Amerika!

Vienas dalykas tikrai užkliuvo: kaip „Genys Kalifornikacija APA“ meniu sugebėjo pavirsti į „Genys California Casion PA“.

Bendras įspūdis

Amerika tokia įvairi, kad atidarius bet kokį barą, jame paleidus bet kokį maistą, mes gausime Ameriką. Bet čia tikrai nėra bet kaip: į interjerą daug investuota, alaus ir maisto asortimentas orientuotas į mūsų žinomą JAV įvaizdį. Daug ekranų, kur visą vakarą rodė Eurolygos rungtynes. Žodžiu, pirmas įspūdis buvo tikrai teigiamas. Vėliau prasidėjo stalo ergonomika, užsakytų burgerių laukėme virš valandos, nors kai užsakėme baras nebuvo pilnas. Bare dirbo trys padavėjos, kurios akivaizdžiai nesusitvarkė, nes jų teko vis ieškoti ir girdėti „aš tuoj pakviesiu jūsų padavėją“ (tikrai pakviesdavo). Alų atnešdavo gana greitai, bet išgėrus tekdavo po 10 minučių laukti kol prieis arba šauktis padavėją. Akivaizdžiai su darbu nesusitvarkė nei padavėjos, nei virtuvė. Taigi toks Interjeras vs. Aptarnavimas mūšis. Na ir, kaip daugelyje lankomų vietų – tualetus, matyt, reiktų dažniau valyti.

O ar žinote, kas grįžusiems iš JAV įstringa labiausiai? Požiūris į klientą ir aptarnavimas. Kiekviename žingsnyje tu jautiesi kaip klientas, bet Dėdės Semo baras šią Amerikos dalį paliko už vandenyno.

Vertinimas

Labai dviprasmiški jausmai, kur iš vienos pusės interjeras labai ok, maistas irgi daugiau mažiau ok, net aptarnavimas toks dviprasmiškas. Iš kitos pusės aš, ko gero, kitą kartą rinksiuosi kitą vietą, bet jei ten kažkas pasikvies – neatkalbinėsiu eiti kur nors kitur.

68/100

Facebook Komentarai

Related Post

Parašykite komentarą

CAPTCHA