Sostų žaidimų alus

Categories: Alus,Naujienos

Nežinau, ar reikia rašyti įspūdingą įžangą, nes nemanau, kad yra skaitytojų bent viena ausimi negirdėjusių apie Sostų žaidimą (angl. Game of Thrones), o greičiausiai dauguma vakar jau matė paskutinio sezono premjerą. Galbūt kas nors jau girdėjote, bet serialas turi ir savo alų! Ommegang bravoras bendradarbiaudamas su HBO šiuo metu yra išleidęs 8 skirtingus alus serialo tematika:

Iron Throne (liet. Geležinis sostas). Kadangi GOT prasidėjo su Lanisteriais soste – logiškas kūrėjų pasirinkimas buvo šio pavadinimo gėrimui pasirinkti šviesiojo elio stilių: subtilus ir švelnus skonis, turintis pakankamai kompleksiškumo, kad šiek tiek besikandžiojantis poskonis nieko nenustebintų.

Take the Black Stout (liet. Užimk juodąjį stautą). Tamsus, gilaus skonio stautas, įkvėptas Nakties sargybos ir papuoštas Weirwood medžiu, kur John Snow davė priesaiką tarnauti Juodojoje pilyje.

Fire and Blood (liet. Ugnis ir kraujas). Raudonasis elis – be abejonės, papuoštas trijų drakonų motinos vaikų portretais, kuriuos ta proga etiketėms pritaikė GOT specialiųjų efektų skyrius.

Valar Morghulis (liet. Visi vyrai privalo mirti). Dubelis, kurį reprezentuoja moneta padovanota Arijai Stark beveidžio vyro. Beje, šį stilių išrinko serialo fanai balsavimo Facebook metu.

Three-eyed Raven (liet. Triakis varnas). Tamsus saisonas – kadangi pats varnas laužo gamtos taisykles, aludariai pakluso šešėliams ir sukūrė tamsųjį saisoną, tarpinę stotelę tarp tamsaus elio ir saisono.

Seven Kingdoms (liet. Septynios karalystės). Kaip apibūdina kūrėjai – apyniuotas kvietinis alus, kuris apjungia citrusinius, žolelių skonį turinčius amerikietiškus apynius su kvietiniu salyklu ir vidutiniu kartumu. Įdomi ir unikali sąjunga.

Valar Dohaeris (liet. Visi vyrai privalo tarnauti). Tripelis, kuris toks pat apgaulingas, kaip ir serialo beveidžiai (angl. faceless men) – neleiskite šviesiai spalvai Jūsų apgauti, nes skonis ir stiprumas tikrai nėra subtilūs.

Bend the Knee (liet. Sulenk kelį). Šviesusis elis, dedikuotas paskutiniojo sezono pradžiai ir papuoštas trijų didžiųjų šeimų herbais: Stark, Targaryen ir Lannister.

Visi 8 stiliai rinkoje pasirodė serialo eigoje – kaina vidutiniškai svyruoja nuo 8-10 $. Deja, Europoje, kol kas įsigyti būtų sunkoka, nebent rasite faną, kuris atgabentų arba patys planuojate atostogas JAV. Kad ir kaip ten bebūtų, nepamirškite pripildyti savo taurės, kai žiūrėsite kitą Sostų žaidimų seriją ir iš anksto pasiruoškite atsargų finalui, nes net neabejojame, kad pastarasis ne vieną žandikaulį paliks ant žemės.

Visus stilius galite peržiūrėti čia.

 

Facebook Komentarai

Related Post

Parašykite komentarą

CAPTCHA