Turite, o gal atidarote naują barą, restoraną ar kitą jaukią vietą, apie kurią norite papasakoti visiems alaus mylėtojams ir naujų patirčių entuziaztams?!

Pakvieskite mus į svečius!

  • Mūsų komandos apžvalgininkai apsilankys ir įvertinę savo apsilankymą Jūsų bare, įspūdžiais pasidalins su visais mūsų skaitytojais ir soc. tinklų sekėjais.
  • Pateiksime objektyvų žvilgsnį iš šalies, t.y. pagiriamosios kalbos bus skirtos to nusipelniusiems, o pastabas skirsime ten, kur patartume šiek tiek pasitempti, nurodysime, į ką atkreipti dėmesį, kad klientų patirtis Jūsų bare būtų unikali ir išskirtinė.
  • Kiekvienas apsilankymas bus įvertintas konkrečiu balų skaičiumi – balai skiriami atsižvelgiat į švaros, aplinkos, aptarnavimo kokybės, alaus bei maisto pasirinkimo kriterijus.
  • Kadangi siekiame objektyvumo, prieš atvykdami atlikti apžvalgos, iš anksto nepranešame, todėl  svečių galite sulaukti kiekvieną dieną.
  • Apžvalgos puslapyje patalpinamos per 2 savaites nuo pakvietimo dienos.
  • Apsilankymo ir straipsnio kaina yra 100 €.

Pakvietimą mums galite atsiųsti užpildę šią formą

arba susisiekite su mumis nurodytais kontaktais:Visas apžvalgas galite skaityti čia:

Į 5 klausimus atsako Cask 215

     Norite savaitgalį paiškylauti, aplankyti naujas vietas (blogas oras niekada nieko nesustabdė ;)?! Jeigu kelionių metu atsidursite netoli Šiaulių ar suplanuosite savo išvyką būtent, būtinai nepraleiskite progos aplankyti ten įsikūrusį gastropub’ą Cask 215 , kurio komanda su mumis pasidalino savo įsikūrimo istorija ir papasakojo, kokia yra baro savininko kasdienybė. 1. Gal galite pasidalinti trumpa savo baro…

5 klausimai „nukritę“ barui „Drops“

   Šįkart 5 klausimai nuriedėjo tik duris Vilniuje atvėrusiam barui „Drops“ – kaip gimė baro idėja, kodėl verta apsilankyti ir kuo sužavės ši vieta, skaitykite toliau. Gal galėtumėte trumpai pristatyti savo barą – kokia Jūsų pagrindinė idėja; kodėl vertėtų apsilankyti Jūsų bare; kokį išskirtinumą pristatysite lankytojams? Mūsų idėja buvo atidaryti pub stiliaus barą kokybiško alaus ir…