Turite, o gal atidarote naują barą, restoraną ar kitą jaukią vietą, apie kurią norite papasakoti visiems alaus mylėtojams ir naujų patirčių entuziaztams?!

Pakvieskite mus į svečius!

  • Mūsų komandos apžvalgininkai apsilankys ir įvertinę savo apsilankymą Jūsų bare, įspūdžiais pasidalins su visais mūsų skaitytojais ir soc. tinklų sekėjais.
  • Pateiksime objektyvų žvilgsnį iš šalies, t.y. pagiriamosios kalbos bus skirtos to nusipelniusiems, o pastabas skirsime ten, kur patartume šiek tiek pasitempti, nurodysime, į ką atkreipti dėmesį, kad klientų patirtis Jūsų bare būtų unikali ir išskirtinė.
  • Kiekvienas apsilankymas bus įvertintas konkrečiu balų skaičiumi – balai skiriami atsižvelgiat į švaros, aplinkos, aptarnavimo kokybės, alaus bei maisto pasirinkimo kriterijus.
  • Kadangi siekiame objektyvumo, prieš atvykdami atlikti apžvalgos, iš anksto nepranešame, todėl  svečių galite sulaukti kiekvieną dieną.
  • Apžvalgos puslapyje patalpinamos per 2 savaites nuo pakvietimo dienos.
  • Apsilankymo ir straipsnio kaina yra 100 €.

Pakvietimą mums galite atsiųsti užpildę šią formą

arba susisiekite su mumis nurodytais kontaktais:Visas apžvalgas galite skaityti čia:

Pirmoji alaus kavinė Lietuvoje, „Kaukas“, atvėrė duris Kaune

Dalinamės puikiomis žiniomis apie pirmąją alaus kavinę, , „Kaukas“,  Lietuvoje! Plačiau apie jų konceptą, lūkesčius ir idėjas: Nors lietuviškas naktinis gyvenimas perpildytas įvairiausio tipo barų, keliones dievinanti kauniečių pora Aistė Juodelytė ir Dmitrij Barisov atrado ir į Kauną atvežė tai, ko čia dar nebuvo – alaus kavinę. Belgijoje populiarūs tokio tipo barai sujungia nedidelių kavinių…

Į 5 klausimus atsako brewpub’as Craft&Draft

1.Jūsų Brewpub duris atvėrė judriausioje Vilniaus vietoje – gal galite pasidalinti trumpa šio projekto priešistore ir papasakoti, kodėl vis tik sugalvojote įgyvendinti Brewpub‘o koncepciją?  Brewpub idėja gimė labai elementariai, visada turėjome didelę aistrą alui, jo skoniams, rūšims ir pačiai gamybai. Žavėjo alaus gamybos ypatumai, kaip gimsta skoniai. Visada svajojome turėti jaukią vietą, kur žmonės puikiai…