Kaip žinoti, ar Jūsų barmenas patyręs?

Categories: Alus,Naujienos

Barų sėkmė priklauso nuo daugybės faktorių – tačiau vienas pagrindinių yra personalas ir jo sukuriama atmosfera. Jeigu įėjus į barą jaučiate įtampą ir visi vaikšto susikaustę ir nukabinę nosis, greičiausiai ten ilgai nepasiliksite, o pirmais įspūdis visuomet sukuriamas už baro stovinčio žmogaus. Tad, kaip žinoti, ar Jus aptarnauja tikras profesionalas:

1. Jis žino savo asortimentą.

Ne pirmą dieną už baro stovintis sugebės Jums ne tik papasakoti, koks alus bėga iš kranų, bet vieną kita istorija ar įdomiu faktu vakarą tikrai paįvairins. Žinoma, kiti gali taip apžavėti, kad sunkiai atskirsi, kurie pasakojimai tikri, o kuri etiesiog nutapyti iškalbingumo, bet jeigu Jūsų vakaras smagus ir tai didelio nuostolio žinių bagažui nesukelia, leiskite jam pinti smagias istorijas…

2. Jų kūno kalba.

Patyręs barmenas visada žino savo sekantį žingsnį – puikiai jaučiasi savo erdvėje ir jam nereikia lankstytis ieškant šluostės aratidarytuvo: viskas visuomet po ranka.

3. Jie eksperimentuoja.

Ir kalbame ne tik apie kokteilius – geras barmenas visada kvestionuos savo sprendimus ir taisykles. Jis bus it craft’eris ir laužys, inovuos ir padarys tiesiog kitaip. Nesvarbu, kas tai bus – ar kita taurė, ar užkandis, ar sąmojis prie alaus: atėję du kartus negalite sulaukti tos pačios patirties – kitaip kam tuomet lankytis vietoje, kur viskas visuomet taip pat?!

4. Jiems svarbi prezentacija.

Taurės visuomet švarios, jokių putų kabinimų šaukštais. Sakyti daugiau tikriausiai nereikia.

5. Jie visada turi ką pasiūlyti.

Esate alaus gurmanas ar pradedantysis, nepriklausomai nuo turimo asortimento, apsukrus barmenas visuomet turės ką pasiūlyti – visų pirma, visuomet paklaus, kokius skonius mėgstate, o tada duos padegustuoti kelių rūšių. Ir net jeigu būsite pats priekabiausias – suras sprendimą, kuris be abejonės, apsuks Jums galvą.

Žinoma, ne visos taisyklės galioja pradedančiajam – bet ir tuomet galima pasakyti, ar barmenas turi potencialo, beveik bet kokią klaidą galima atpirkti žavesiu ir apsukrumu 😉

 

 

Facebook Komentarai

Related Post

Parašykite komentarą

CAPTCHA