Kaip užkariauti craft moteris

Categories: Alus,Naujienos

Esame kalbėję apie tai, kaip atrodo stereotipinis craft’o mylėtojas arba apie tai, kaip mes jį įsivaizduojame – bet kokios yra craft alaus moterys?! Praėjusiais metais Filadelfijoje craft Aludarių  konferencijoje buvo atliktas tyrimas, kurio metu apklaustos moterys, besimėgaujančios craft’u bent kartą per savaitę. Tad, kaip atrodo ir kuo rūpinasi moteriškoji craft’o auditorijos pusė:

  • Moterys, kurios geria craft alų savimi pasitiki. 81 proc. respondenčių, kurios mėgavosi craft’u kas savaitę, puikiai žinojo, kokį alų kada mėgsta, nebijojo išsakyti savo nuomonės. Ne viena tvirtino, kad barmenams reikia du kartus patvirtinti, jog jos tikrai nori užsisakyti būtent to porterio.
  • Craft’o mylėtojos kuo puikiausiai jaučia, kurie brand‘ai jas diskriminuoja. 72 proc. teigė, kad jaučiasi diskrimuojamos kai kurių alaus gamintojų parengtos komunikacijos, tačiau 78 proc. tikino, kad tai netrukdo joms gerti alų, kuris joms patinka.
  • Joms visiškai neimponuoja marketingo triukai. Sixpack’ai, dailios šviesiaplaukės, brangūs automobiliai – merginoms tai rūpi mažai, tiesą sakant, jos greičiau pasijuoks iš tokių reklaminių pastangų.
  • Vis dėlto, joms imponuoja vietiniai gamintojai. 70 proc. respondenčių renkasi tik mažų vietinių gamintojų alų ir stengiasi nenuklysti per daug nuo namų.
  • Ir dar… vertybės. 80 proc. craft mylėtojų kreipia dėmesį į socialiai atsakingus, ekologiją ir bendruomenės idėjas puoselėjančius bravorus, kurie laužo visas nusistovėjusias taisykles ir savo verslu siekia gaminti ne tik puikaus skonio, kokybiškus alus, bet ir kreipia dėmesį į šių dienų aktualijas.

Jeigu atstovaujate bravorą ir svarstote, kaip užkariauti tas craft moteris: 5 dalykai, į kuriuos tikrai turėtumėte atkreipti dėmesį. Kiek tai atitinka Lietuvos situaciją, pasakyti sunku – craft kultūra dar tik praeda čia įsitvirtinti. Kaip bebūtų, šis pavyzdys rodo, kad reikia kreipti dėmesį ir į yan, ir į yang.

Facebook Komentarai

Related Post

Parašykite komentarą

CAPTCHA