5 „kabinantys“ serialai/filmai apie ir prie alaus

Categories: Alus,Naujienos

TV serialai ir filmai yra viena mėgiamiausių atsipalaidavimo formų daugeliui žmonių – o ypač mūsų krašte, kur oro sąlygos lemia, jog didžiąją dalį savo vakarų praleidžiame saugiai įsitaisę savo namuose vengdami stichijų. Nesvarbu, ar naudojatės išmaniąja televizija, ar žiūrėti mėgstamus šou interneto pagalba, be abejonės esame šiek tiek „išpuikę“ ir į ekraną nespoksome vien tik dėl žiūrėjimo, norime matyti ką nors įtraukiančio ir įdomaus. Rekomenduojame kelis filmus ir TV serialus, kurie suintriguos daugumą alaus ir smalsius tikrų nuotykių mylėtojus.

  1. Beer Wars. Dokumentinis filmas apie alaus rinką JAV – jeigu įdomu, kaip kada išdygo amerikietiški alaus milžinai, kas paklojo pamatus craft alaus kultūrai, tikrai verta peržiūrėti.

2. Brewmasters. TV serialas, kuriame Dogfish Head bravoras imsis smagių ir įdomių iššūkių. Keliausite per visą kūrybos, gamybos procesą, o kartu ir smagiai praleisite laiką. Serialą prodiusavo Discovery kanalas, bei jį galima peržiūrėti ir Netflix (tiems, kurie dar neišbandėte savo nemokamo mėnesio ;).

3. How booze built America. Labai smagus ir nuotaikingas serialas, kuriame ne tik daug įdomios istorijos bei faktų apie alų, bet netrūksta ir komedijos elementų. Lengvas, linksmas žiūrėjimas, dar geresnis kartu su gardžia pinta alaus.

4. Brew Dogs. Neįtraukti būtų nusikaltimas – kaip škotų aludariai BrewDog keliauja, ieško naujų skonių ir, žinoma, verda alų. Trailer’is kalba pats už save (beje, šio gėrio net 3 sezonai!!!):

5. Bar Rescue. 5 sezonus turintis TV serialas, kuriame barų ir klubų konsultantas transformuoja nevykusius ir nuostolingus barus į potencialiai pelningus. Kodėl verta žiūrėti? Nepaisant šiek tiek perdėtos dramos, pateikiama daug įdomios informacijos bei gudrybių apie barų verslą, nekalbant apie įdomias ir originalias koncepcijas, kurių mūsų šalyje, vargu, ar pamatysime. Įdomu ir tuo atveju, jei esate susijęs su panašiu verslu, ir jeigu tiesiog esate labai smalsus.

Planais vakarams jau pasirūpinome – gero žiūrėjimo! 😉

Facebook Komentarai

Related Post

Parašykite komentarą

CAPTCHA