Ką privalo aplankyti alaus mylėtojas prieš išmušant paskutiniajai (1)

Categories: Alus,Naujienos

Šiandien blogiausia Jūsų gyvenimo diena?! Abejoju, blogiausia diena bus, jeigu mylite alų ir niekada neapsilankėte šiose vietose, kurias privalu įtraukti į savo atostogų planus. Tikiuosi, kad ir Jus šįryt pažadino per langą plieskianti saulė ir jau pradėjote galvoti, kur leisite laiką orams sušilus, nes paruošėme Jums puikų sąrašą:

  1. Pirma stotelė Dublinas – Guiness’o centriniai sandėliai.

Laikoma viena daugiausiai turistų Europoje pritraukiančių vietų – pusė visų Dublino turistų būtinai užsuka apsižvalgyti. Šis apsilankymas, tai ne tik Guiness’o ragautuvės, bet ir žvilgsnis į patį Dubliną. Sandėliai yra integrali Dublino dalis, ir retas vietinis nenusišypsos paminėjus šią vietą, ar užuodęs apynių kvapą ore, nes viena ir kita yra neatsiejama jų gyvenimo dalis. Žinoma, padeda ir tai, kad pastatas įspūdingas ir modernus, ekskursijų metų galima pasimėgauti tokiomis pramogomis, kaip pabūti Guiness reklamos žvaigžde, o pabaigoje dar ir pasimėgauti alumi apžvelgiant miesto panoramą. Užsakyti ekskursiją galite čia.

2. Čekija ir alaus SPA.

Toliau sukame į Čekiją, į Pilsen (kur verdamas mums visiems gerai pažįstamas Pilsneris) miestelį, kuris įsikūręs valandos atstumu nuo Prahos. Kas šiam miestelyje ypatingo?! Na, apsilankę ir išbandę mūsų pasiūlymą, galėsite pasigirti savo draugams, kad aluje esate tiesiog išsimaudę… tiesiogine to žodžio prasme. Pasirodo, tai yra sveika ir naudinga. Už 25 € pasimėgausite 20 minučių trukmės vonia, į kainą įskaičiuotas ir dušas po procedūros bei, žinoma, alus, kuriuo galima mėgautis mirkstant aluje. Skamba beprotiškai ir per gerai, kad būtų tiesa?! Išbandykite patys – aplankykite The Pilsen Purkmistr Beer Spa. Vizitą galite rezervuoti čia.

3. Beck bravoras Brėmene

Beck prekinis ženklas yra vienas gausiausiai eksportuojamų vokiškų produktų. Už 12,90 € pasimėgausite ekskursija su bravoro darbo subtilybes išmanančiais gidais, o kartu sužinosite ir verdamo alaus istoriją. Kodėl šis turas sąraše? Na Beck yra labai dosnūs degustacijų prasme, todėl rekomenduojame ekskursiją užsakyti gerokai po pusryčių, kad vakarėlis nesibaigtų dar neįdienojus. Užsakyti galite čia.

4. Delirium Café Briuselyje

Tikra meka alaus mylėtojui – užuot mynus begalinius ratus ir lankiusis ekskursijoje po ekskursijos, užsukite į šią kavinę. Nes čia rasite viską. Taip, tikrai viską. Ši vieta yra gavusi Guiness’o rekordą kaip didžiausio alaus meniu turėtoja pasaulyje. Netikite? Jų meniu yra panašaus dydžio kaip telefonų knyga ir turi apie 3000 skirtingų rūšių bei asortimentas kiekvieną savaitę papildomas. Norint paragauti viso meniu per vienerius metus, reikėtų pabandyti 8-9 rūšis per dieną, bet kam nepatinka iššūkiai? Daugiau apie kavinę rasite čia.

5. Londonas – The Camden Town bravoras

Bravoras veikia nuo 2010 – jo įkūrėjas Jasper Cuppaidge, kuris nusprendė, kad pavargo nuo nekokybiško lagerio ir nusprendė išsivirti savo. Šiuo metu per savaitę pagaminame apytiksliai 30 000 pintų lagerio, o smagiausia dalis, kad bravore kartu atidarytas ir baras, kuriame nuo antradienio iki sekmadienio galima paragauti visas produkcijos rūšis po 4 svarus. Taigi po ekskursijos nereikės planuoti, kur norite praleisti vakarą, galėsite pasimėgauti gardžiu alumi su vietiniais alaus mylėtojais. Daugiau apie bravorą čia.

Apie daugiau vietų skaitykite kitą savaitę.

Straipsnio šaltinis.

Facebook Komentarai

Related Post

Parašykite komentarą

CAPTCHA