Ką daryti, jeigu draugas „nekenčia“ alaus

Categories: Naujienos

Žmogus yra labai įdomi būtybė – dauguma mūsų supranta, kad gyvenimas skirtas būti geriausia savo versija, kokia tik gali būti. O tai įmanoma tik bandant naujus dalykus ir mokantis iš savo patirties. Kaip gali žinoti, kur tu esi geriausias, jeigu niekada nebandai nieko naujo?! Bet, jeigu mūsų pomėgius kas nors peikia ir kategoriškai siūlo visiškai naują, dar negirdėtą dalyką, greičiausiai tokius piršimus aistringai atstumsite. Niekam nepatinka atrodyti neteisiems ar jaustis menkesniems dėl savo asmeninių pasirinkimų, net jeigu rekomenduojamas dalykas atrodo visai įdomus ir būtų smagu jį pabandyti. Ir, ko gero, visi turime po vieną draugą, šeimos narį ar pažįstamą, kuris įsispyręs kratosi minties net gurkštelti to praštmanaus craft alaus. Kaip gudriai įsiūlyti?! Įspėjame, pasiruoškite šiek tiek paplušėti:

  1. Niekada primygtinai nesiūlykite ar nebandykite apgauti ir įsiūlyti slapta. Tai tiesiog įžeis kitą asmenį, efektyviau bus, jeigu draugiško pokalbio metu dalinsitės savo žiniomis, skoniais ir pabandysite atrasti aspektą, kuris craft kultūroje Jūsų draugui būtų įdomus.
  2. Surenkite teminį alaus ragavimo vakarėlį-degustaciją. Praneškite savo draugams, kad gėrimais pasirūpinsite Jūs. Vis dėlto, jeigu atsiras vienas priešgyniautojas, kuris toliau tvirtins, kad tokio alaus negers, turėkite atsargoje jo mėgstamo gėrimo. Kuo labiau nesureikšminsite, tuo jam bus įdomiau pabandyti tai, ką taip gudriai siūlote.
  3. Kai kitą kartą būsite pakviestas į vakarėlį, nuneškite šiek tiek daugiau savo mėgstamo alaus. Stebėkite ragautojų reakcijas, bet neišsiduokite, kad tai Jūsų alus. Paklauskite kelių klausimų apie skonį arba pateikite keletą pastebėjimų, bet jokiu būdu nesureikšminkite, kad geriamas būtent Jūsų atneštas alus.
  4. Užsuks svečių vakarienei? Prie kiekvieno patiekalo priderinkite skirtingą alų, bet jeigu matysite, jog publikai neįdomu, jokiu būdu nepulkite aiškinti, kokie skoniai, kada turėtų atsiskleisti, leiskite svečiams patiems pasimėgauti potyriais ir atsakykite į iškilusius klausimus.
  5. Ruošiatės į alaus degustaciją, vakarėlį, festivalį?! Turite draugų, su kuriais norėtumėte susitikti ir kartu sudominti tokiu renginiu – nusiųskite pakvietimą. Taip, nušausite 2 zuikius 1 šūviu, ir su draugais susitiksite, ir renginyje apsilankysite, o kartu ir craft kultūra sudominsite.

Kad ir kaip bebūtų, supraskite, kad craft alus nėra skirtas visiems. Kaip kad vieni žmonės myli vyną ir galbūt nuolat bando Jums pasiūlyti sudalyvauti degustacijose ir išbandyti savo skonių receptorius, o Jums vynas tiesiog nelimpa, taip kitiems yra su alumi ir tai yra gerai – juk būtų nuobodu, jeigu visi mėgtume tą patį. Vis dėlto, jeigu matote, kad tai tiesiog yra žmogaus nusistatymas, paremtas įsitikinimu, kad alus yra negardus gėrimas jo net nepabandžius, pritaikykite šias 5 gudrybes ir galbūt greitai turėsite naują varžovą untappd

Facebook Komentarai

Related Post

Parašykite komentarą

CAPTCHA