Į 5 klausimus atsako Kuro Aparatūra

Categories: Alus,Naujienos

Jeigu šį žodžių junginį (Kuro Aparatūra) girdite pirmąjį kartą, nenustebkite, aludariai scenoje dar naujokai, bet dėl to ir įdomūs, nes juk visi nori sužinoti, kas pradėjo, kaip pradėjo, kodėl, vis dėl to matosi, kad vyrukai linkę į lakoniškumą, tad taip konkrečiai atsakė į 5 mūsų pateiktus klausimus:

1. Kokie buvo Jūsų lūkesčiai pradedant veiklą ir ar jie pasiteisino?
Jokių stebuklų su lūkesčiais – kaip ir kiekvienas mylintis savo darbą, nori jį padaryti nepriekaištingai. Taip ir su mūsų veikla, kuri beje tapo ir mūsų mylimu darbu.
2. Kiek barų šiuo metu pilsto Jūsų produkciją ir ar lengvai įsileidžia „naujokus“?
Šiuo metu dar esame maži, tai siūlome savo produkciją rinktiniams barams. Ten kur norėjome atsidurti, mus priėmė be jokių problemų. Dvejenas visiems labai patiko.
3. Kokiais eksperimentais, alumis planuojate nustebinti toliau? Jau ne iš vieno entuziasto teko girdėti, kad laukia Jūsų naujienų 🙂
Kaip tik esame kelyje į bravorą, iš kurio parsivešime visiškai neeksperimentinį klasikinį gaivų kūrinį ir pristatysime šią savaitę. O neužilgo laukia didelis eksperimentas su daug apynių (labai daug).
4. Kas inicijavo šį projektą? Kas jus paskatino pradėti virti alų?
Didžiausias iniciatorius – meilė alui ir netikėtos aplinkybės, suvedusios tris alaus entuziastus į vieną projektą.
5. Ar turite iškėlę konkretų tikslą, kurį norite pasiekti per pirmuosius gyvavimo metus? Jei taip, – koks jis?
Turim tikslus alaus rūšių skaičiui ir pagaminamam kiekiui, bet čia tik statistika. Svarbiausias tikslas – daryti puikų alų ir, kad jis keliautų į geras rankas.
Sekite Kuro Aparatūros naujienas čia.
Facebook Komentarai

Related Post

Parašykite komentarą

CAPTCHA