Į 5 klausimus atsako Alaus bibliotekininkai

Categories: Alus,Naujienos

Vilniuje, ko gero, sunku rasti žmogų bent puse ausies negirdėjusį apie Alaus biblioteką – dauguma tikrai yra apsilankę apvainaikuoti darbo dienos pabaigos ar startuoti savaitgalį. Jauki aplinka, tinkamas klimatas pašnekesiams, pakankamai privatumo ir atvirumo, o svarbiausia – didžiulė alaus pasiūla. Kadangi ir patys esame dažni svečiai, pasmalsavome ir uždavėme 5 klausimus:

1.       Kodėl pasirinkote šią koncepciją? Ar tai lėmė panašių barų nebuvimas ar kiti faktoriai?

Viskas susiję su aistra alui ir svajonė sukurti totaliai išskirtinį ir unikalų, tik alui dedikuotą barą.

2.       Koks pagrindinis Jūsų išskirtinumas – į ką pirmiausiai stengiatės atkreipti kliento dėmesį?

Turime du pagrindinius išskirtinumas. Vienas yra funkcinis – tai alaus peritoninė lentelė, pagal kurią išdėstytas ir sugrupuotas visas alus. Antrasis išskirtinumas koncepcinis – tai bibliotekos, alaus bibliotekos idėja, todėl visas baras apipavidalintas ir pateiktas kaip biblioteka

3.       Kaip manote, kaip dažnai reikia keisti alaus meniu? Kokiais kriterijais remiatės sudarydami savo asortimentą?

Asortimentą renkame vadovaudamiesi dviem principais: objektyviu, tai, kad alus turi atitikti kažkurią alaus periodinės lentelės vietą pagal stilių ir subjektyviu – renkamės alus kurie mums atrodo įdomūs ir verti mūsų lentynos

4.       Ar dažnai lyginate savo sprendimus/sėkmę su konkurentų? Koks rodiklis skatina Jus keistis?

Konkurentai įdomūs tuo, kad neįdomūs. Jei turi tikrą unikalų konceptą, konkurentų nėra ir negali būti.  Mes matome tik bendraminčius-bičiulius kovojančius už alaus idėją (tokie barai kaip Špunka, Prohibicija, Bambalynė) ir šiaip barus, kurie gyvena savo gyvenimą, kuris mums neaktualus ir neįdomus.

5.       Kiek skirtingų alaus rūšių šiuo metu turite pasiūloje? Kiek norėtumėte turėti?

Turime tiek kiek mums leidžia alaus periodinė lentelė – 60 skirtingų alaus stilių. Tai kaip mūsų įžadas, net UAB todėl vadinasi ŠEŠIASDEŠIMT. O skirtingų alaus pavadinimų turime apie 300, bet tai nesvarbu, nes svarbu, kad lentynoje būtų įdomūs ir tiesingi alūs. Pas mus dalis yra senbuvių alų, kurie yra akivaizdūs stiliaus reprezentuotojai ir vis atsiranda naujų, kurie dabar įdomūs, bet tik laikas parodys ar jie verti likti mūsų lentynoje pastoviai.

Į klausimus atsakė Tomas Bartninkas ALAUS BIBLIOTEKOS idėjos autorius /bendrasavininkas ir profesionalus alaus someljė (kol valdžia dar tai leidžia).

Sekite Alaus bibliotekos naujienas čia.

Facebook Komentarai

Related Post

Parašykite komentarą

CAPTCHA