Bravorai prisideda prie gaisrų gesinimo

Categories: Naujienos

Šiuo metu Šiaurės Kalifornijoje siautėjantys miškų gaisrai jau pasiglemžė net 31 žmogaus gyvybę ir savo kelyje sunaikino daugiau nei 3500 pastatų. Tame regione įsikūrę craft bravorai (Bear Republic, Russian River Brewing, Moonlight Brewing) per gaisrus nenukentėjo, nors pvz.: Moonlight Brewing bravoras yra evakuotas ir į jį patekti kol kas negalima, o artimiausias gaisras šėlsta tik už 500 m.

Kaip bebūtų, dalis bravorų darbuotojų, jų šeimų nariai, giminaičiai, draugai liko be namų. Vietos aludariai, Stone Brewing, Russian River , Bear Republic, susibūrė ir dalį savo pardavimų aukoja per gaisrus, nukentėjusioms šeimoms padėti atsistoti ant kojų. O kai kurie, kaip kad St. Florian’s Brewery, įkūrėjas Aaron Levin, kuris yra ir vietinės gaisrinės kapitonas, dalyvauja gaisrų gesinimo operacijoje.

Gaisrai paveikė ir gigantus – Anheuser-Busch InBev (Fairfield production bravore) sustabdė veiklą nuo antradienio iki ketvirtadienio dėl dūmų ir prastos oro kokybės.

Kol kas stichija siautėja toliau, didėja žuvusiųjų skaičius, kaip bebūtų, vietos verslai, įskaitant ir crafterius buriasi, kad palaikytų vietos bendruomenę ir vieni kitus.

Facebook Komentarai

Related Post

Parašykite komentarą

CAPTCHA