Baras. Etmonų Špunka. Vieta – magnetas

Categories: Barai,Naujienos

Ne pirma, ne antra, ir… ko gero, ne paskutinė Špunka.

Interjeras. Kai pirmą kartą ten apsilankiau, nežinojau, ką sakyti. Viskas padaryta žiauriai pigiai ir vietomis perlenkta lazda (pvz. agro plėvelė ant lubų)… Jautėsi drėgmė, atrodė lyg pelėsis tik to ir laukia. Tačiau žinant, kad pastatas buvo tuščias, kad jame nebuvo šildymo, kad baras ką tik pradėjo veikti… Ir iš tiesų, praėjo visai nedaug laiko ir daug kas susitvarkė. Atrodo, kad ir kaip padarys Špunkos autoriai, viskas bus ok. Lyg jie darydami žinotų slaptą ingredientą.

Maistas. Baras virtuvės neturi, bet tai nereiškia, kad nėra užkandžių. Jie keičiasi. Štai buvo devynakių dienos, kai galėjau gauti rūkytų devynakių. Viskas paprasta iki negalėjimo, bet tuo pačiu viskas gerai.

Alus. Normalu, kad Špunkoje yra Dundulio alus (kvaila būtų neprekiauti savo alumi). Taip pat yra butelinio Tanker, šiokie tokie bandymai su kitais. Pasirinkimas didelis, rasite sau tinkamo.

Bendras įspūdis. Baras neatrodo kažkaip įspūdingai, kažkuo stipriai išskirtinis, bet Špunka yra ta vieta, kuri traukia žmones. Praėjo vos pora mėnesių ir baras pilnas. Tikrai neįtikėtina, kad tai įmanoma.

Vertinimas. Galima mėgti, galima nemėgti, bet pats nesupranti kaip vis atsirandi Špunkoje. 85/100

 

 

Facebook Komentarai

Related Post

Parašykite komentarą

CAPTCHA