Baras-bravoras apdovanotas prestižine Michelin žvaigžde

Categories: Naujienos

band-of-bohemia

Band of Bohemia (liet. Bohemijos grupė), Čikagoje, JAV, įsikūręs baras-bravoras, yra pirmasis JAV alaus baras, apdovanotas dievų mitais apipinta Michelin žvaigžde.

Panašiai atsiliepia ir Adam Dulye, vyriausias JAV Aludarių Asociacijos šefas,:laimėti Michelin – tai kaip gauti dievų dovaną. Pats skyrimo procesas yra laikomas paslaptyje, o apdovanojimui pretenduoja tik keliuose JAV miestuose įsikūrę įstaigos. Restoranas ir jo šefas niekada nežino, kada pas juos apsilankys vertintojas, nei į kokius kriterijus bus atsižvelgta apsilankymo metu. Vienas nepaprastas patiekalas ir patirtis žvaigždės dar neužtikrina. – Priduria Dulye. – Jeigu vertintojui patiko vieta, greičiausiai jis apsilankys ir sekančiais metais. Jeigu ir šis vizitas bus pažymėtas sėkme, jis rekomenduos aplankytą restoraną, kaip vertą gauti Michelin žvaigždę.

Vienas iš Band of Bohemia savininkų ir aludarių, Michael Carrol, kuris turi išsilavinimą klasikinėje  virtuvėje, pabrėžia, kad dalis jų sėkmės yra alaus ir maisto derinimo kocepcijos įgyvendinimas bei unikalių patirčių bare sukūrimas. Kiekvienas lankytojas gali pasirinkti, ar nori vakarieniauti, išgerti vieną du gėrimus, o gal tiesiog atsipalaiduoti prie baro, gal netoli virtuvės, kur šefas paruoš jam užkandžių, o tuo tarpu galės pažaisti stalo žaidimų. Žinoma, kita nuopelno dalis yra maisto ir gėrimų meniu suderinimas, kaip sako pats M. Carrol: Alus viename gurkšnyje turi daugybę kalbų, kurias galima išgirsti tik tuo atveju, jeigu jį prakalbiname su tinkamai parinktu maistu.

Jeigu kada nors lankysitės Čikagoje, užsukite į šią skoniais ir bohemija alsuojančią vietą, įsikūrusią 4710 N Ravenswood Ave, Chicago, IL 60640.

Daugiau apie barą galite sužinoti čia.

Straipsnio šaltinis.

Facebook Komentarai

Related Post

Parašykite komentarą

CAPTCHA