Baras. Alaus pirkliai. Ar tikrai tai baras?

Categories: Barai,Naujienos,Recenzijos

Ar tai baras, ar parduotuvėlė, ar kavinė?

 

Interjeras. Interjeras toks švarus ir tvarkingas, kad žmonės įėję iš karto nepagalvoja apie barą. „Aš galvojau, kad tai kavinė“ – kalba jie. Blogai? Tikrai, ne. Kaip tik, tai vieta, kur gali kiek kitaip pamatyti viską. Labai mažas – vos trys staliukai, labai šviesus, ir greičiau primena tvarkingus namus.

 

Maistas. Man neteko ragauti, bet labai dažnai galima rasti vaflių prie kavos – prie alaus ne labai derantis maistas. Yra ir smulkių užkandžių, apie kuriuos sužinoti galima tik paklausus, arba pasiūlius vienam iš savininkų. Jokio meniu.

 

Alus. Du kranai ir daugybė alaus buteliuose. Kiekvienam – net išrankiausiam klientui. Nenuostabu, nes jie patys yra ir alaus importuotojai, tokių prekinių ženklų kaip: Nøgne Ø, Haandbryggeriet, Camba Bavaria, Raduga…

 

Bendras įspūdis. Kaip jau minėjau, labiau tai primena namus, nei barą. Labiau laisvalaikio užsiėmimą savininkų porai, nei verslą. Žinot kas svarbiau už daromas klaidas? Noras mokytis. Panašu, kad jie mokosi, nes suklydę pasitaiso ir nebekartoja tų pačių klaidų.

 

Vertinimas. Sunku vertinti šią vietą kaip barą. Daugiau kaip vietą trumpam jaukiam susitikimui, pasimatymui. Maisto nebuvimas – didžiausias jų minusas.  73/100

 

Facebook Komentarai

Related Post

Parašykite komentarą

CAPTCHA