Alus ant trijų ratų

Categories: Alus,Naujienos

Greičiausiai visi esame susipažinę su maisto vagonėlių kultūra, nes kas antras vilnietis ar kaunietis penktadieniais savo skrandžius ruošia Open Kitchen fiestai. Kitų Lietuvos miestelių gyventojams maistu ant ratų pasidžiaugti tenka rečiau, dažniausiai vasaros švenčių metu arba lankantis kituose  miestuose. Na, o štai JAV šiais metais buvo pristatytas mūsų šalyje dar neregėtas dalykas (o su dabartiniu alkoholio reguliavimu, greičiausiai ir nebus regimas) – alaus triratis, o tiksliau The Coaster Beer Trike.

O kodėl triratis? Nors alų švenčių metu dažnai pilsto ir iš vagonėlių, šis triratis leidžia įveikti praktiškai bet kokį žemės paviršių – jį galite nuvairuoti ir ten, kur su vagonėliu greičiausiai neįsispraustumėte. Žinoma, drėgniems Lietuvos orams ir atsparumo klampumui jis, ko gero, neturi, bet yra papildytas visokiais įdomiais atributais. Visų pirma, apie talpą – jame galite vežiotis 7 nedidelius kegus (angl. Pony kegs), kurie yra 29 l talpos kiekvienas, t.y. galite keliauti su 200 litrų alaus, bet kabliukas tame, kad pasiūlyti galėsite tik 2 rūšis, mat ant triračio sumontuoti tik 2 kranai. Taip pat dėžė yra izoliuota, todėl Jūsų gėrimas išliks šaltas, o hidrauliniai stabdžiai, plieno rėmas, šviesos signalai, užtikrins dviratininko saugumą. Vakarėlį atsivešite kartu su įmontuotais Bluetooth garsiakalbiais, USB jungtimi ir LED apšvietimu.

Triratis ypatingai populiarus tarp bravorų, barų, platintojų, renginių organizatorių, golfo aikštynų, sporto arenų ir privačių asmenų, organizuojančių šventes. Paprastas sujungti, paprastas naudoti ir nereikalaujantis kuro – puikus variantas ir reklamai, ir dalyvavimui šventėse, ir nuomai, kai negali investuoti daug. Kas žino, galbūt panašus variantas kada nors išvys ir Lietuvos padanges.

Facebook Komentarai

Related Post

Parašykite komentarą

CAPTCHA