Alaus nežiniuko rinkinys

Categories: Alus,Naujienos

Kiekvienas pradedantysis craft mylėtojas prieš pradėdamas savo degustacinę kelionę, turi apmąstyti ir įtraukti bent kelis punktus iš šio starter‘io į savo alaus mylėtojo arsenalą: žinoma, daugumą dalykų įsigytumėte ir laikui bėgant, bet kaip jau patyrę ragautojai, rekomenduojame prašokti 2 žingsnius į priekį. O jeigu jau esate patyręs ragautojas, pasitikrinkite, gal apie kurį nors dar nebuvote susimąstę.

1.Tobula taurė

Norite, kad Jūsų craft patirtis būtų kuo kokybiškesnė, pajustumėte visus alaus skonius ir aromatų puokštes – investuokite į tobulą taurę. Jau minėjome, kad kiekvienas stilius turi jam pritinkančią, bet jeigu neturite pakankamai lėšų kolekcijai įsigyti iš karto – universaliausias sprendimas būtų tulpės formos taurė.

2. Alaus šaldytuvas

Jeigu rimtai apsisprendėte, kad craft‘as yra naujas Jūsų gyvenimo būdas – atskiras šaldytuvas yra tiesiog privalomas! Jeigu Jūsų įprastame šaldytuve pakanka vietos alui, tuomet turite per mažai alaus. Patikėkite, atskiras šaldytuvas yra pats geriausias sprendimas norint išlaikyti alų bei išvengti žmonos/vyro priekaištų, kad niekas nebetelpa per tas skardines.

3. Instagram‘o paskyra

Būtų nuodėmė nepasidalinti su draugais ir pasauliu visais skoniais, kuriuos atrasite šioje kelionėje, o kartu ir nesusipažinti su craft bendruomene, kurią tikrai atrasite #instacraft.

4. Atidarytuvas

Akivaizdu. Bet dažnai alaus mylėtojai mėgsta turėti rankų darbo ar vienetinį šedevrą. Tai priklauso nuo Jūsų dedikacijos craft‘ui ir asmeninio pasirinkimo.

5. Untappd paskyra

Jeigu norite sekti visus alus, kuriuos bandėte, sužinoti, ką, kur ragavo draugai, ir kaip vertino, – Untappd yra būtinas. Tai visai kaip Facebook, tik alaus mylėtojams.

6. Slapta Untappd paskyra

Kad sektumėte visus alus, kurių nenorite parodyti draugams 🙂

7. Alaus menas ant sienos

Ne, mes nesiūlome modernaus paveikslo nutapyto alaus puta – greičiau jau žemėlapio, kuriame būtų pažymėtos vietos, kur kokį alų ragavote, ar Jūsų būsimi maršrutai, kelionės, ir nauji skoniai, ir pačiam gražu, naudinga, o ir svečiams bus smalsu ir pokalbį link craft‘o lengviau pakreipsite.

8. Draugai

Tokių greičiausiai jau turite, nebent esate uždariausias pasaulio intravertas. Bet ne kiekvienas draugas Jus lydės į vakarėlį bravore, ar kartu išlenks pintą ar dvi. Kai pradėsite savo craft kelionę, tokių neabejotinai atsiras, bet procesą galite ir paskubinti, papasakodami savo draugams apie craft kultūrą, ir surengdami jiems nedidelę įvadinę degustaciją.

9. Sporto klubo abonementas

Jeigu figūros pokyčiai Jums nebūtų priimtini, rekomenduojame. Alus, deja, nėra oras. O gaila…

10. Tolerancija ir polinkis į nuotykius

Kam? Craft kultūra yra apie naujus skonius, naujus bandymus. Tai, kas patinka Jums, nebūtinai patiks kitiems, bet pabandyti reikia viską. Negalite tvirtinti, kad Jums patinka tik vienas stilius, jeigu nesate išragavę visų stilių ir skonių (o tai tikrai nėra įmanoma, nebent planuojate reinkarnaciją :). Paruoškite save nuotykiams ir pamirškite žodį NE.

Nežinote nuo ko pradėti?! Vilniuje gruodžio mėn. įvyks didžiausias šių metų craft festivalis VAF (Vilniaus alaus festivalis) – ten susipažinsite su craft alaus kultūra ir padegustuosite 200 rūšių alaus iš 15 pasaulio šalių. Smalsu?! Susipažinimui rekomenduojame! Apie renginį: www.vafest.lt 

Straipsnio šaltinis.

 

Facebook Komentarai

Related Post

Parašykite komentarą

CAPTCHA