7 Fridays. Vieta, kur norisi grįžti

Categories: Barai,Naujienos,Recenzijos

TGIF, 7F yra noras pasidžiaugti vakaru po darbo dienos žinant, kad visas savaitgalis prieš akis. Buvo „Šauni vietelė“, tapo „7 Fridays“.

Interjeras.

Jei įeisite iš gatvės pusės, atrodo lyg labai nedidelis jaukus baras, bet tai apgaulinga… Baras turi dar vieną salę pirmame aukšte, dar vieną antrame, dar rūkyklą, dar didelį kiemą… Abi salės pirmame aukšte turi po savo barą. Įdomiausias dalykas – alus tuose baruose skiriasi! Todėl prie kiekvieno baro skirtinga patirtis: nepatiko pasirinkimas prie vieno, ieškoti kitos vietos nereikės, nes gali tiesiog nueiti prie kito baro.

Angliško stiliaus interjeras, daugybė pastovių lankytojų (matosi pagal elgesį). Virš baro kabanti Lietuvos ir Ukrainos vėliavos sako, kad vatnikams čia ne vieta. Paprastas vieno A3 dydžio lapo meniu yra puikus sprendimas – lengva atnaujinti, nereikia kaskart aiškinti, ko nebėra ir ką turi naujo ne iš meniu.

Maistas.

Maisto pasirinkimas nėra labai didelis, bet tikrai pakankamas. Lengviau išsirinkti, pakankamai skirtingas. Meniu užkliūna „Angliški pusryčiai (iki 18:00)“. Iki 18 val. todėl, kad vakarais būna daug klientų, o šį patiekalą reikia ilgai ruošti – paaiškino barmenas.

Užsisakėm naminių bulvių čipsų užkandžiui, „Fish and Chips“ ir burgerį. Dar pridėkime vieną alaus ir gavosi lygiai 20 €. Laukti ilgai neteko, o po šiltų čipsų netrukus atkeliavo ir vakarienė. Alkanam viskas skaniau, bet… maistas buvo puikus. Kartais būna etapas, kai galvoji, jog per daug reikalauju iš barų, per daug kabinėjuosi, bet štai apdovanojimas – puikus maistas, skanus alus. Ir tada suprantu, kad tiesiog kitiems reikia stipriai pasitempti.

Alus.

Du barai ir daug skirtingo alaus: pradedant mainstream’iniu ir baigiant rečiau barų kranuose randamu alumi. Pasirinks kiekvienas. Kaina – apie 3 €.

Bendras įspūdis.

Pradedant nuo siuprizo baro patalpų dydžio ir baigiant maistu – įspūdis labai geras. Jausmas lyg baras turėjo būti vienoks, po to prisijungė kitą patalpa, po to dar kambariuką, bet viskas visiems tinka, viskas jauku ir jautiesi labai gerai.

Vertinimas.

Trumpai tariant – tai vieta, kur norisi grįžti, kur gali rekomenduoti kitiems. 96/100

 

Facebook Komentarai

Related Post

One Response to "7 Fridays. Vieta, kur norisi grįžti"

  1. Giedrė Posted on 2017-01-26 at 22:17

    Labai malonus personalas, tikrai grįšiu dar kartą

Parašykite komentarą

CAPTCHA