5 maisto produktai alaus ragautojui

Categories: Maistas,Naujienos

Jeigu esate pamišęs alaus mylėtojas, ko gero, nemažai laiko praleidžiate naršydamas internete ir ieškodamas gerų idėjų savo stalui, o kartais ir dovanų draugams, kurie kaip kad alų, mėgsta degustuoti ir maistą. Pasidalinsime 5 įdomiais produktais, kurie būtų puikios dovanos tiek alaus mylėtojui, tiek įdomius skonius mėgstančiam raugotojui. Keturis iš šių galima surasti Lietuvoje, na o penktasis pasirodė tiesiog išskirtinis, tad nesusilaikėme neįtraukę, nors jo paragauti kol kas galima tik JAV… bet skrydžiai nuo vasaros pigs 😉

  1. NAIVE šokoladas su apyniais.

NAIVE šokoladai yra ekologiški ir aukštos kokybės produktai, prieinami tikrai ne kiekvienam, ne todėl, kad sunku rasti, bet kaina tikrai nėra maža – už 50 g galite sumokėti ~5 €.  Kilogramas šio šokolado kainuoja įspūdingus 90 €. Kodėl verta paskanauti? Na, visų pirma, smalsumas, ar pajausite tuos apynius – iš tikrųjų gana įdomi ir maloniai nustebinanti kombinacija. Tad, kai jausitės, jog esate nusipelnę pasilepinti, išbandykite.

  1. Mielių ekstraktas MARMITE

Kam teko lankytis Didžiojoje Bitanijoje ir užmesti akį į britų pusryčių stalą, tikrai ne ant vieno dabar rastumėte indelį su Marmite. Produktas ne tik madingas, bet ir naudingas, turi vitamino B12 ir folio rūgšties, kurie itin reikalingi žmogaus organizmui. Taip pat pats ekstratas yra šalutinis alaus virimo produktas, ir yra sukėlęs nemažai diskusijų. Štai pvz.: Danijoje jo vartojimas yra stipriai reguliuojamas, nors pavojingų sveikatai medžiagų šiame produkte nėra, o štai britai dosniai pastaruoju dengia skrebučius kiekvieną rytą. Taip pat jis yra prieinamas ir Lietuvoje.

  1. Valsoia ledai su miežių salyklu

Kas įdomu, kad tokie ingredientai kaip salyklas ar apyniai, dažniausiai iššoka veganiškose ar ekologiškuose parduotuvėse. Už dėžutę šių ledų sumokėsite nei daug nei mažai (lyginant su dabartiniu kainų santykiu) apie 4 €. Tai yra veganiškas produktas, pagamintas vien tik iš augalinės kilmės produktų, vis dėlto, kas baiminatės, kad skonis bus kaip plastmasės, galite nusiraminti. Ledai kreminiai, tekstūra gal kiek mažiau puri nei gretinėlės ar pieno ledų, bet tikrai 10 kartų geriau nei tie gaminiai už 5 € iš pieno miltelių su spalvingomis etiketėmis. Iš tikrųjų labai įdomus produktas ir skoniu tikrai nenuviliantis.

  1. Guinness‘o tortas

Pagoogl‘inę pirkti nerasite, gausite tik daugybę receptų, kaip pasigaminti patiems. Galite išbandyti, bet jeigu artėja šventė, galite ir tiesiog užsisakyti kepyklėlėje. Dauguma tikrai žino, kas per produktas, koks turi būti rezultatas, ir patikėkite šis tikrai nenuvilia. Sodrus, skalsus, labai subtiliai saldus, tobulai subalansuotas. Idealiai tinka tiems, kurie nemėgsta labai saldžių desertų. P.S. savo bandytą užsakėme desertinėje „Atostogos“.

  1. Riešutai alui Nuts for Drinks

Šį produktą kol kas sutiksite tik JAV, bet koncepcija tikrai įdomi. 4 skonių riešutai tinkamai subalansuoti ragauti su lageriais, IPA, stautais ir kvietiniais alumis. Lageriai poruojami su aštresniais ir pikantiškesniais, IPA su citrusiniais, stautai su kavos ir šokolado skoniu, o kvietiniai alūs su saldesniais banano ir apelsino skoniais. Norite sužinoti daugiau – apsilankykite čia.

Facebook Komentarai

Related Post

Parašykite komentarą

CAPTCHA